Svašta forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravih zaporku

Latest topics
» Please
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptyuto lip 30, 2009 6:56 pm by Admin

» X-men origins game
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptyuto lip 30, 2009 6:54 pm by Admin

» Rock band za komp-BESPLATNI
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptyuto lip 30, 2009 6:53 pm by Admin

» Be an artist
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptyuto lip 23, 2009 6:45 pm by mskero

» Call of duty 5
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptypon lip 22, 2009 12:14 pm by nik

» Fifa 09 vs PES 09
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptysub lip 20, 2009 8:05 pm by nik

» Igra 2008 godine.
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptysub lip 20, 2009 8:02 pm by nik

» ZEMLJOPIS
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptyčet lip 11, 2009 10:25 pm by mskero

» Gangy
SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Emptyčet lip 11, 2009 10:23 pm by mskero

Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 33, dana pet oľu 03, 2023 4:42 pm.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Svašta forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Svašta forum on your social bookmarking website

oľujak 2024
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA )

Go down

SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA ) Empty SALE ZA MOBITEL( MADE FROM PERICA )

Postaj by mskero ned ruj 28, 2008 10:29 pm

NEŠTO ĆE SE MOŽDA PONOVITI, ALI TO JE KOPIRANO IZ VIŠE FAJLOVA TAK DA SAM SVE SMOTAO.

---->OPREZ -->SRBIZAM





šaljivi sms




Dobar dan, ja sam vanzemaljac koji stanuje u vashem mob.,to sto stiscete su moja jaja , a sudeci po vashem osmjehu to vam se ocito svidja,molim vas lijepo samo nastavite.


--------------------------------------------------------------------------------



Ovo su sretne sise (.)(.), posalji ih 10-orici ljudi i imat ces uspjeha u seksu godinu dana, a ako to ne napravis kita ti se nece dici 5 godina! Kreni




--------------------------------------------------------------------------------



Ja sam mali venzemaljac koji zivi u tvom mobitelu. To sto sada stiskas su moja jaja a sudeci po osmjehu vidim da ti se svidja pa samo nastavi




--------------------------------------------------------------------------------



Muskarac pri sexu potrosi 2000 kalorija: 100 tijekom sexa k 1900 drugi dan kad se hvali.




--------------------------------------------------------------------------------



Istrazivanja pokazuju da u 99% slucajeva ljudi koji su skloni homoseksualizmu dok citaju poruke drze mobitel u desnoj ruci




--------------------------------------------------------------------------------



Mobiteli su jedine stvari oko kojih se muskarci svadjaju tko ima manjeg.




--------------------------------------------------------------------------------



Postoji sex, brzi sex, zestoki sex, njezni sex, grupni sex, sadomazohisticki seks, telefonski seks i za ljude u tvojim godinama NIKAKAV SEX.




--------------------------------------------------------------------------------



Znam da ce te ovo sto cu ti sad reci razocarati, znaj ni meni nije bilo lako, od nekog moras saznati istinu. Bolje da ti ja kazem:"DJED MRAZ UOPCE NE POSTOJI!!!??"





--------------------------------------------------------------------------------



Jakopopizdimkadaminekoposaljeporukubezrazmakajerjujeteskoprocitatialijebasforatakvuokoloslatipa
neksedrugimucesanjomocekujucidaceprocitatinestodubokoumnoalinece.




--------------------------------------------------------------------------------



Dobar dan, ja sam mala radijacija i zivim u vasem mobitelu. Prilikom svakog razgovora ja vam polako unistavam mozdane stanice i pospjesujem rak. Hvala.




--------------------------------------------------------------------------------



Pritiskom na ovu tipku upravo ste pokrenuli program samounistenja. Molimo da se sto brze udaljite od svog aparata. 5... 4... 3... 2... 1...





--------------------------------------------------------------------------------



Obavijest iz VIP sluzbe za korisnike - Vasa mobilna stanica smeta mrezi. Molimo Vas da stavite GSM na zemlju i bacite sto veci kamen na njga. Hvala.



--------------------------------------------------------------------------------



00000ooooOOO000oOOO000OOO0000OOO0000oOOO00 00OOO000 Usla ti mineralna u mobitel...





--------------------------------------------------------------------------------



Zasto se patuljci smjeskaju dok igraju nogomet? Zato jer ih trava skaklja po jajima!!!
Bezobrazne poruke


Ubijam ljude za pare. Ali ti si mi drug-ubit cu te djabe!



--------------------------------------------------------------------------------



Kad je lutala-zvali su je lutalica! Kad je pila-zvali su je pijanica. Kad je
ljubila-zvali su je kurva. A kad je umrla rekli su : "Znala je da zivi!"



--------------------------------------------------------------------------------



Ti si moje sunce, ne mogu te ocima gledati.



--------------------------------------------------------------------------------



Ako spavas probudi se, kad se probudis javi se, ako se ne javis jebi se, ako to
upravo radis barem misli na mene.



--------------------------------------------------------------------------------



Do ovoga je jednom moralo doci, casa je prelivena sta mogu jad te volim rece zec mrkvi i pojede je!



--------------------------------------------------------------------------------



25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ..upravo ste primili mojih 25 cm.kako se osecate?



--------------------------------------------------------------------------------



Lesi se vraca kuci, bernardinac spasav ljude, labrador je vodic slepih, poenter lovi, nemacki ovcar radi u policiji, A STA TI DZUKELO RADIS??



--------------------------------------------------------------------------------



Samo da znas kakav mi je prije upotrebe suv, dugacak i krut a posle mlitav, mokar i kaplje...MOJ KISOBRAN!



--------------------------------------------------------------------------------



Ja sam devojka sa sela rado bih na tvrdog sela, rumeno mi lice i velike cice , napeta sam ko mina i ime mi je SEVERINA!



--------------------------------------------------------------------------------



Zbog svog hemijskog svojstva ANDOL se guta, a MIDOL se sisa. Zato poslusajte savjet svojih ljekara pa gutajte ANDOLE, a sisajte MI`DOLE.



--------------------------------------------------------------------------------



Oh baby, baby ko te nebi taku mladu strpao u kadu, malo soli da ne boli malo ulja da ne zulja i jedno cebe da ne grebe, pa da vidis kako znam da jebem....



--------------------------------------------------------------------------------



Moje je srce velika livada a ti si jedina krava sto u njoj pase!



--------------------------------------------------------------------------------



Hajde da radimo matematiku. Prvo se saberemo, odjecu oduzmemo, noge podjelimo pa se izmnozimo.



--------------------------------------------------------------------------------



Medjunarodna ljubav je kad indijanac njemacku groficu ruskog porijekla u japanskom hotelu, francuskom strascu, americkom brzinom BOSANSKI POJEBE!!!



--------------------------------------------------------------------------------



Sunce sija k'o tepsija ti si meni najmilija. Saljem ti cvece, dosta romantike aj se j-b- m-.



--------------------------------------------------------------------------------



PODGORICKA POEZIJA: "Evo ti ovaj buket draca, sto ti moje srce baca, volio sam te ti to nisi znala, vrati mi se bez majke ostala!!!"
mskero
mskero
Admin
Admin

Male Broj postova : 1369
Age : 29
Lokacija : MOJA soba
Registration date : 14.09.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.